ПАНІН-СУШКО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01133, м.Київ, Печерський район, вул. ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 36, корпус Д, офіс 13
Телефони
Керівник
Сушко Євгеній Володимирович
Код ЄДРПОУ42609530
Дата реєстрації08.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПАНІН-СУШКО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАНІН-СУШКО, ТОВ» присвоєно код 42609530.

Керівником підприємства «ПАНІН-СУШКО, ТОВ» є Сушко Євгеній Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАНІН-СУШКО, ТОВ» — 01133, м.Київ, Печерський район, вул. ЄВГЕНА КОНОВАЛЬЦЯ, будинок 36, корпус Д, офіс 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПАНІН-СУШКО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах