РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У С.ДОВЖОК ШАГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Контакти

Юридична адреса
23531, Вінницька обл., Шаргородський р-н, с. Довжок, вул. Шевченка, 60а
Керівник
Каліновський Павло Станіславович
Код ЄДРПОУ42610724
Дата реєстрації27.04.1994
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У С.ДОВЖОК ШАГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У С.ДОВЖОК ШАГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"» присвоєно код 42610724.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У С.ДОВЖОК ШАГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"» є Каліновський Павло Станіславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У С.ДОВЖОК ШАГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"» — Вінницька обл., Шаргородський р-н, с. Довжок, вул. Шевченка, 60а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПАРАФІЯ) БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У С.ДОВЖОК ШАГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”»
Поділіться інформацією в соцмережах