УКРАЇНСЬКІ ЕСТЕТИЧНІ РІШЕННЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01010, м. Київ, вул. Мазепи, 3, оф. 197
Телефони
Керівник
Костюченко Ярослав Миколайович
Код ЄДРПОУ42611419
Дата реєстрації08.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКІ ЕСТЕТИЧНІ РІШЕННЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКІ ЕСТЕТИЧНІ РІШЕННЯ, ТОВ» присвоєно код 42611419.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКІ ЕСТЕТИЧНІ РІШЕННЯ, ТОВ» є Костюченко Ярослав Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКІ ЕСТЕТИЧНІ РІШЕННЯ, ТОВ» — м. Київ, вул. Мазепи, 3, оф. 197.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКІ ЕСТЕТИЧНІ РІШЕННЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах