ПАЛАНОЧНА 11, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
51200, Дніпропетровська обл., місто Новомосковськ, вул. ПАЛАНОЧНА, будинок 11
Телефони
Керівник
Вишневецька Людмила Вікторівна
Код ЄДРПОУ42612035
Дата реєстрації08.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПАЛАНОЧНА 11, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАЛАНОЧНА 11, ОСББ» присвоєно код 42612035.

Керівником підприємства «ПАЛАНОЧНА 11, ОСББ» є Вишневецька Людмила Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАЛАНОЧНА 11, ОСББ» — 51200, Дніпропетровська обл., місто Новомосковськ, вул. ПАЛАНОЧНА, будинок 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПАЛАНОЧНА 11, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах