СЕРВАНТІЯ ЛЮМІНА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
07403, Київська обл., місто Бровари, вул. БРОВАРСЬКОЇ СОТНІ, будинок 3 А
Телефони
Керівник
Британчук Георгій Романович
Код ЄДРПОУ42612187
Дата реєстрації08.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СЕРВАНТІЯ ЛЮМІНА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СЕРВАНТІЯ ЛЮМІНА, ТОВ» присвоєно код 42612187.

Керівником підприємства «СЕРВАНТІЯ ЛЮМІНА, ТОВ» є Британчук Георгій Романович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СЕРВАНТІЯ ЛЮМІНА, ТОВ» — 07403, Київська обл., місто Бровари, вул. БРОВАРСЬКОЇ СОТНІ, будинок 3 А.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СЕРВАНТІЯ ЛЮМІНА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах