ЄДИНИЙ МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54020, м. Миколаїв, вул. Мала Морська, 108, оф. 415
Керівник
Ємець Ірина Степанівна
Код ЄДРПОУ42613259
Дата реєстрації08.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЄДИНИЙ МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЄДИНИЙ МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» присвоєно код 42613259.

Керівником підприємства «ЄДИНИЙ МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» є Ємець Ірина Степанівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЄДИНИЙ МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР, ТОВ» — м. Миколаїв, вул. Мала Морська, 108, оф. 415.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЄДИНИЙ МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах