ПРОІМПЕКС ЛТД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
02094, м.Київ, Дніпровський район, вул. ХОТКЕВИЧА ГНАТА, будинок 12, офіс 177
Телефони
Керівник
Копналин Антон Сергійович
Код ЄДРПОУ42613421
Дата реєстрації08.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОІМПЕКС ЛТД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОІМПЕКС ЛТД, ТОВ» присвоєно код 42613421.

Керівником підприємства «ПРОІМПЕКС ЛТД, ТОВ» є Копналин Антон Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОІМПЕКС ЛТД, ТОВ» — 02094, м.Київ, Дніпровський район, вул. ХОТКЕВИЧА ГНАТА, будинок 12, офіс 177.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОІМПЕКС ЛТД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах