ЮНІСТЬ КІНОПРОКАТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
32385, Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський р-н, смт. Стара Ушиця, вул. Миру, 8
Керівник
Самсонюк Олександра Сергіївна
Код ЄДРПОУ42615167
Дата реєстрації09.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЮНІСТЬ КІНОПРОКАТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮНІСТЬ КІНОПРОКАТ, ТОВ» присвоєно код 42615167.

Керівником підприємства «ЮНІСТЬ КІНОПРОКАТ, ТОВ» є Самсонюк Олександра Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮНІСТЬ КІНОПРОКАТ, ТОВ» — Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський р-н, смт. Стара Ушиця, вул. Миру, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮНІСТЬ КІНОПРОКАТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах