НАШ БУДИНОК 15-А, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
54025, м. Миколаїв, просп. Героїв України, 15а
Телефони
Керівник
Школьненко Ірина Миколаївна
Код ЄДРПОУ42615916
Дата реєстрації09.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАШ БУДИНОК 15-А, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАШ БУДИНОК 15-А, ОСББ» присвоєно код 42615916.

Керівником підприємства «НАШ БУДИНОК 15-А, ОСББ» є Школьненко Ірина Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАШ БУДИНОК 15-А, ОСББ» — м. Миколаїв, просп. Героїв України, 15а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАШ БУДИНОК 15-А, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах