БІЛДІНГ ІНТЕРНЕШНЛ ГРУП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
79069, м. Львів, вул. Порічкова, 15, к. 73
Телефони
Керівник
Липовецький Ярослав Іванович
Код ЄДРПОУ42615921
Дата реєстрації09.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БІЛДІНГ ІНТЕРНЕШНЛ ГРУП, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БІЛДІНГ ІНТЕРНЕШНЛ ГРУП, ТОВ» присвоєно код 42615921.

Керівником підприємства «БІЛДІНГ ІНТЕРНЕШНЛ ГРУП, ТОВ» є Липовецький Ярослав Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БІЛДІНГ ІНТЕРНЕШНЛ ГРУП, ТОВ» — м. Львів, вул. Порічкова, 15, к. 73.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БІЛДІНГ ІНТЕРНЕШНЛ ГРУП, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах