ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "СОЦІУМ-ІФ"

Контакти

Юридична адреса
77492, Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, село Угорники, вул. СЕЧЕНОВА, будинок 129 А, корпус 38, офіс 40
Телефони
Керівник
Микитин Микола Дмитрович
Код ЄДРПОУ42616553
Дата реєстрації09.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ ”СОЦІУМ-ІФ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "СОЦІУМ-ІФ"» присвоєно код 42616553.

Керівником підприємства «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "СОЦІУМ-ІФ"» є Микитин Микола Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ "СОЦІУМ-ІФ"» — 77492, Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, село Угорники, вул. СЕЧЕНОВА, будинок 129 А, корпус 38, офіс 40.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ ”СОЦІУМ-ІФ”»
Поділіться інформацією в соцмережах