ФЕДЕРАЦІЯ КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ МІСТА ХЕРСОНУ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
73013, м. Херсон, вул. Разіна, 75, к. 407
Телефони
Керівник
Кудря Катерина Сергіївна
Код ЄДРПОУ42617431
Дата реєстрації09.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕДЕРАЦІЯ КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ МІСТА ХЕРСОНУ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕДЕРАЦІЯ КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ МІСТА ХЕРСОНУ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 42617431.

Керівником підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ МІСТА ХЕРСОНУ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Кудря Катерина Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ МІСТА ХЕРСОНУ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Херсон, вул. Разіна, 75, к. 407.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕДЕРАЦІЯ КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ МІСТА ХЕРСОНУ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах