ЗАХИСТ ПРАВ ІНВАЛІДІВ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ, ГО

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, вул. Телевізійна, 1а, к. 73
Телефони
Керівник
Лобанов Віктор Михайлович
Код ЄДРПОУ42621343
Дата реєстрації12.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗАХИСТ ПРАВ ІНВАЛІДІВ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАХИСТ ПРАВ ІНВАЛІДІВ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ, ГО» присвоєно код 42621343.

Керівником підприємства «ЗАХИСТ ПРАВ ІНВАЛІДІВ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ, ГО» є Лобанов Віктор Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАХИСТ ПРАВ ІНВАЛІДІВ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ, ГО» — м. Дніпро, вул. Телевізійна, 1а, к. 73.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАХИСТ ПРАВ ІНВАЛІДІВ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах