КАРПАТИ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
77500, Івано-Франківська обл., Долинський р-н, м. Долина, вул. Нафтовиків, 16а
Телефони
Керівник
Квецко Василь Дмитрович
Код ЄДРПОУ42622415
Дата реєстрації12.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КАРПАТИ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАРПАТИ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 42622415.

Керівником підприємства «КАРПАТИ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» є Квецко Василь Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАРПАТИ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» — Івано-Франківська обл., Долинський р-н, м. Долина, вул. Нафтовиків, 16а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАРПАТИ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах