КОЛД СТОРЕДЖ ТЕХНОЛЕДЖІС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01033, м. Київ, вул. Паньківська, 14, оф. 104
Телефони
Керівник
Ячменьова Світлана Юріївна
Код ЄДРПОУ42622588
Дата реєстрації12.11.2018
Дата оновлення21.03.2021

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОЛД СТОРЕДЖ ТЕХНОЛЕДЖІС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОЛД СТОРЕДЖ ТЕХНОЛЕДЖІС, ТОВ» присвоєно код 42622588.

Керівником підприємства «КОЛД СТОРЕДЖ ТЕХНОЛЕДЖІС, ТОВ» є Ячменьова Світлана Юріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОЛД СТОРЕДЖ ТЕХНОЛЕДЖІС, ТОВ» — м. Київ, вул. Паньківська, 14, оф. 104.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОЛД СТОРЕДЖ ТЕХНОЛЕДЖІС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах