ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВОВЧАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ "СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ"

Контакти

Юридична адреса
62504, Харківська обл., Вовчанський район, місто Вовчанськ, вул. ПУШКІНА, будинок 1, корпус 5, офіс 113
Керівник
Апанасенко Борис Миколайович
Код ЄДРПОУ42622698
Дата реєстрації12.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВОВЧАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ”СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВОВЧАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ "СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ"» присвоєно код 42622698.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВОВЧАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ "СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ"» є Апанасенко Борис Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВОВЧАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ "СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ"» — 62504, Харківська обл., Вовчанський район, місто Вовчанськ, вул. ПУШКІНА, будинок 1, корпус 5, офіс 113.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВОВЧАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ”СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ”»
Поділіться інформацією в соцмережах