КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ГРАНТОВИЙ ОФІС "ОДЕСА 5Т"

Контакти

Юридична адреса
65004, м. Одеса, пл. Думська, 1
Телефони
Керівник
Чистякова Катерина Миколаївна
Код ЄДРПОУ42623581
Дата реєстрації13.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ГРАНТОВИЙ ОФІС ”ОДЕСА 5Т”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ГРАНТОВИЙ ОФІС "ОДЕСА 5Т"» присвоєно код 42623581.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ГРАНТОВИЙ ОФІС "ОДЕСА 5Т"» є Чистякова Катерина Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ГРАНТОВИЙ ОФІС "ОДЕСА 5Т"» — м. Одеса, пл. Думська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ”ГРАНТОВИЙ ОФІС ”ОДЕСА 5Т”»
Поділіться інформацією в соцмережах