ТЕРМОВІН, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
23219, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Вінницькі Хутори, вул. Дружби Народів, 10
Телефони
Керівник
Мельниченко Олександр Сергійович
Код ЄДРПОУ42623843
Дата реєстрації13.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕРМОВІН, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕРМОВІН, ТОВ» присвоєно код 42623843.

Керівником підприємства «ТЕРМОВІН, ТОВ» є Мельниченко Олександр Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕРМОВІН, ТОВ» — Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Вінницькі Хутори, вул. Дружби Народів, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕРМОВІН, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах