ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІЙТОВЕЦЬКА ФЕДЕРАЦІЯ БОКСУ "КЛУБ БОКСУ"

Контакти

Юридична адреса
31259, Хмельницька обл., Волочиський р-н, смт. Війтівці, вул. Героїв України, 10 корп. Г
Телефони
Керівник
Фриз Віктор Леонідович
Код ЄДРПОУ42626399
Дата реєстрації14.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВІЙТОВЕЦЬКА ФЕДЕРАЦІЯ БОКСУ ”КЛУБ БОКСУ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІЙТОВЕЦЬКА ФЕДЕРАЦІЯ БОКСУ "КЛУБ БОКСУ"» присвоєно код 42626399.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІЙТОВЕЦЬКА ФЕДЕРАЦІЯ БОКСУ "КЛУБ БОКСУ"» є Фриз Віктор Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІЙТОВЕЦЬКА ФЕДЕРАЦІЯ БОКСУ "КЛУБ БОКСУ"» — Хмельницька обл., Волочиський р-н, смт. Війтівці, вул. Героїв України, 10 корп. Г.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВІЙТОВЕЦЬКА ФЕДЕРАЦІЯ БОКСУ ”КЛУБ БОКСУ”»
Поділіться інформацією в соцмережах