ДОБРОБУТ ТА РОЗВИТОК ОЛЕКСАНДРІВЩИНИ, ГО

Контакти

Юридична адреса
56530, Миколаївська обл., Вознесенський район, селище міського типу Олександрівка, вул. ГЕНЕРАЛА ПОДЗІГУНА, будинок 244
Керівник
Філософ Альона Олександрівна
Код ЄДРПОУ42628878
Дата реєстрації15.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОБРОБУТ ТА РОЗВИТОК ОЛЕКСАНДРІВЩИНИ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОБРОБУТ ТА РОЗВИТОК ОЛЕКСАНДРІВЩИНИ, ГО» присвоєно код 42628878.

Керівником підприємства «ДОБРОБУТ ТА РОЗВИТОК ОЛЕКСАНДРІВЩИНИ, ГО» є Філософ Альона Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОБРОБУТ ТА РОЗВИТОК ОЛЕКСАНДРІВЩИНИ, ГО» — 56530, Миколаївська обл., Вознесенський район, селище міського типу Олександрівка, вул. ГЕНЕРАЛА ПОДЗІГУНА, будинок 244.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОБРОБУТ ТА РОЗВИТОК ОЛЕКСАНДРІВЩИНИ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах