СПЕЦБУДКОНТРАКТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
19064, Черкаська обл., Черкаський район, село Червона Слобода, вул. ЧИГИРИНСЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 15
Телефони
Керівник
Ворсуль Олег Анатолійович
Код ЄДРПОУ42629300
Дата реєстрації15.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СПЕЦБУДКОНТРАКТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПЕЦБУДКОНТРАКТ, ТОВ» присвоєно код 42629300.

Керівником підприємства «СПЕЦБУДКОНТРАКТ, ТОВ» є Ворсуль Олег Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПЕЦБУДКОНТРАКТ, ТОВ» — 19064, Черкаська обл., Черкаський район, село Червона Слобода, вул. ЧИГИРИНСЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПЕЦБУДКОНТРАКТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах