ІСТ ЕНЕРДЖІ СОЛЮШИНЗ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 21, оф. 501б
Керівник
Назарчук Микола Миколайович
Код ЄДРПОУ42630520
Дата реєстрації15.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІСТ ЕНЕРДЖІ СОЛЮШИНЗ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІСТ ЕНЕРДЖІ СОЛЮШИНЗ, ТОВ» присвоєно код 42630520.

Керівником підприємства «ІСТ ЕНЕРДЖІ СОЛЮШИНЗ, ТОВ» є Назарчук Микола Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІСТ ЕНЕРДЖІ СОЛЮШИНЗ, ТОВ» — м. Київ, вул. Січових Стрільців, 21, оф. 501б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІСТ ЕНЕРДЖІ СОЛЮШИНЗ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах