ПУШЬЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
51032, Дніпропетровська обл., Царичанський р-н, с. Новоселівка, вул. Ватутіна, 29
Телефони
Керівник
Гладкова Альона Миколаївна
Код ЄДРПОУ42630761
Дата реєстрації15.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПУШЬЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПУШЬЯ, ТОВ» присвоєно код 42630761.

Керівником підприємства «ПУШЬЯ, ТОВ» є Гладкова Альона Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПУШЬЯ, ТОВ» — Дніпропетровська обл., Царичанський р-н, с. Новоселівка, вул. Ватутіна, 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПУШЬЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах