КРАПЛИНКА, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
13114, Житомирська обл., Любарський район, село Липне, вул. МАРЦУН ГАННИ ПЛАТОНІВНИ, будинок 20
Телефони
Керівник
Денисюк Раїса Василівна
Код ЄДРПОУ42631241
Дата реєстрації16.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КРАПЛИНКА, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРАПЛИНКА, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 42631241.

Керівником підприємства «КРАПЛИНКА, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Денисюк Раїса Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРАПЛИНКА, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — 13114, Житомирська обл., Любарський район, село Липне, вул. МАРЦУН ГАННИ ПЛАТОНІВНИ, будинок 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРАПЛИНКА, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах