ЕГО СОЛАР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
49128, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Новокодацький район, ЖИТЛОВИЙ МАСИВ ПОКРОВСЬКИЙ, будинок 4В, квартира 113
Телефони
Керівник
Веденський Сергій Сергійович
Код ЄДРПОУ42631922
Дата реєстрації16.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕГО СОЛАР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕГО СОЛАР, ТОВ» присвоєно код 42631922.

Керівником підприємства «ЕГО СОЛАР, ТОВ» є Веденський Сергій Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕГО СОЛАР, ТОВ» — 49128, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Новокодацький район, ЖИТЛОВИЙ МАСИВ ПОКРОВСЬКИЙ, будинок 4В, квартира 113.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕГО СОЛАР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах