ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО "ВУЛИЧНЕ РАДІО"

Контакти

Юридична адреса
46003, м. Тернопіль, вул. Березова, 11, к. 92
Телефони
Керівник
Нитка Олег Богданович
Код ЄДРПОУ42631959
Дата реєстрації16.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”УКРАЇНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО ”ВУЛИЧНЕ РАДІО”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО "ВУЛИЧНЕ РАДІО"» присвоєно код 42631959.

Керівником підприємства «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО "ВУЛИЧНЕ РАДІО"» є Нитка Олег Богданович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО "ВУЛИЧНЕ РАДІО"» — м. Тернопіль, вул. Березова, 11, к. 92.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ”УКРАЇНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО ”ВУЛИЧНЕ РАДІО”»
Поділіться інформацією в соцмережах