ВІТАЦЕНТР, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО

Контакти

Юридична адреса
69035, м. Запоріжжя, вул. Сєдова, 3
Телефони
Керівник
Малашкова Надія Геннадіївна
Код ЄДРПОУ42632512
Дата реєстрації16.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВІТАЦЕНТР, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІТАЦЕНТР, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО» присвоєно код 42632512.

Керівником підприємства «ВІТАЦЕНТР, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО» є Малашкова Надія Геннадіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІТАЦЕНТР, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО» — м. Запоріжжя, вул. Сєдова, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІТАЦЕНТР, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД, БО»
Поділіться інформацією в соцмережах