ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ АЛЬЯНС 2018, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
08601, Київська обл., м. Васильків, вул. Грушевського, 26
Телефони
Керівник
Кривша Анатолій Михайлович
Код ЄДРПОУ42636522
Дата реєстрації20.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ АЛЬЯНС 2018, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ АЛЬЯНС 2018, ТОВ» присвоєно код 42636522.

Керівником підприємства «ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ АЛЬЯНС 2018, ТОВ» є Кривша Анатолій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ АЛЬЯНС 2018, ТОВ» — Київська обл., м. Васильків, вул. Грушевського, 26.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ АЛЬЯНС 2018, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах