БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД" "ЕММАНУЇЛ І КО"

Контакти

Юридична адреса
58005, м. Чернівці, просп. Незалежності, 103
Телефони
Керівник
Кофманський Степан Троянович
Код ЄДРПОУ42636779
Дата реєстрації20.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД” ”ЕММАНУЇЛ І КО”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД" "ЕММАНУЇЛ І КО"» присвоєно код 42636779.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД" "ЕММАНУЇЛ І КО"» є Кофманський Степан Троянович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД" "ЕММАНУЇЛ І КО"» — м. Чернівці, просп. Незалежності, 103.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД” ”ЕММАНУЇЛ І КО”»
Поділіться інформацією в соцмережах