АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ЯРОСЛАВА ГАБРІЄЛЯ

Контакти

Юридична адреса
03151, м. Київ, вул. Народного Ополчення, 7, к. 43
Телефони
Керівник
Габрієль Ярослав Вікторович
Код ЄДРПОУ42637924
Дата реєстрації20.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ЯРОСЛАВА ГАБРІЄЛЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ЯРОСЛАВА ГАБРІЄЛЯ» присвоєно код 42637924.

Керівником підприємства «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ЯРОСЛАВА ГАБРІЄЛЯ» є Габрієль Ярослав Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ЯРОСЛАВА ГАБРІЄЛЯ» — м. Київ, вул. Народного Ополчення, 7, к. 43.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ЯРОСЛАВА ГАБРІЄЛЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах