БЛУ СКАЙ, ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
87500, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Італійська, 116а
Телефони
Керівник
Хамраєв Оділ
Код ЄДРПОУ42638048
Дата реєстрації20.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БЛУ СКАЙ, ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛУ СКАЙ, ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 42638048.

Керівником підприємства «БЛУ СКАЙ, ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» є Хамраєв Оділ, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛУ СКАЙ, ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Італійська, 116а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛУ СКАЙ, ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах