АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "А.Ф. ЛІГАЛ"

Контакти

Юридична адреса
01032, м. Київ, вул. Петлюри, 30, каб. 414
Телефони
Керівник
Пономарь Сергій Григорійович
Код ЄДРПОУ42640408
Дата реєстрації21.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”А.Ф. ЛІГАЛ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "А.Ф. ЛІГАЛ"» присвоєно код 42640408.

Керівником підприємства «АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "А.Ф. ЛІГАЛ"» є Пономарь Сергій Григорійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "А.Ф. ЛІГАЛ"» — м. Київ, вул. Петлюри, 30, каб. 414.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АДВОКАТСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”А.Ф. ЛІГАЛ”»
Поділіться інформацією в соцмережах