МІТ ГРУП УКРАЇНА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61068, м. Харків, вул. Бєстужева, 11б, к. 120
Телефони
Керівник
Невмержицька Олена Дмитрівна
Код ЄДРПОУ42641878
Дата реєстрації22.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МІТ ГРУП УКРАЇНА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІТ ГРУП УКРАЇНА, ТОВ» присвоєно код 42641878.

Керівником підприємства «МІТ ГРУП УКРАЇНА, ТОВ» є Невмержицька Олена Дмитрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІТ ГРУП УКРАЇНА, ТОВ» — м. Харків, вул. Бєстужева, 11б, к. 120.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІТ ГРУП УКРАЇНА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах