ОАЗИС-ОБОЛОНЬ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04211, м.Київ, Оболонський район, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДУ, будинок 6, корпус 5, квартира 18
Керівник
Ремез Євгеній Володимирович
Код ЄДРПОУ42642426
Дата реєстрації22.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОАЗИС-ОБОЛОНЬ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОАЗИС-ОБОЛОНЬ, ТОВ» присвоєно код 42642426.

Керівником підприємства «ОАЗИС-ОБОЛОНЬ, ТОВ» є Ремез Євгеній Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОАЗИС-ОБОЛОНЬ, ТОВ» — 04211, м.Київ, Оболонський район, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДУ, будинок 6, корпус 5, квартира 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОАЗИС-ОБОЛОНЬ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах