БУД СІСТЕМ ІНЖИНІРИНГ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
04053, м. Київ, вул. Обсерваторна, 9, оф. 30
Телефони
Керівник
Мельніков Максим Борисович
Код ЄДРПОУ42642761
Дата реєстрації22.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БУД СІСТЕМ ІНЖИНІРИНГ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУД СІСТЕМ ІНЖИНІРИНГ, ТОВ» присвоєно код 42642761.

Керівником підприємства «БУД СІСТЕМ ІНЖИНІРИНГ, ТОВ» є Мельніков Максим Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУД СІСТЕМ ІНЖИНІРИНГ, ТОВ» — м. Київ, вул. Обсерваторна, 9, оф. 30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУД СІСТЕМ ІНЖИНІРИНГ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах