АДВОКАТСЬКЕ БЮРО "ІВАШКОВА СЕРГІЯ"

Контакти

Юридична адреса
69050, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Комунарський район, вул. ОЛЕКСАНДРА ГОВОРУХИ, будинок 61
Керівник
Івашков Сергій Олегович
Код ЄДРПОУ42643016
Дата реєстрації22.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ”ІВАШКОВА СЕРГІЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО "ІВАШКОВА СЕРГІЯ"» присвоєно код 42643016.

Керівником підприємства «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО "ІВАШКОВА СЕРГІЯ"» є Івашков Сергій Олегович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО "ІВАШКОВА СЕРГІЯ"» — 69050, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Комунарський район, вул. ОЛЕКСАНДРА ГОВОРУХИ, будинок 61.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ”ІВАШКОВА СЕРГІЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах