РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. БУНЧУКІВКА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ"

Контакти

Юридична адреса
92241, Луганська обл., Білокуракинський р-н, с. Бунчуківка
Керівник
Миронюк Андрій Сергійович
Код ЄДРПОУ42643854
Дата реєстрації25.06.2001
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. БУНЧУКІВКА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. БУНЧУКІВКА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ"» присвоєно код 42643854.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. БУНЧУКІВКА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ"» є Миронюк Андрій Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. БУНЧУКІВКА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ"» — Луганська обл., Білокуракинський р-н, с. Бунчуківка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ С. БУНЧУКІВКА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах