БАЛТІК СЕРВІС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
38750, Полтавська обл., Полтавський район, село Щербані, вул. ГЕННАДІЯ БІЛІЧЕНКА, будинок 27, кімната 364
Телефони
Керівник
Вальщиков Олег Володимирович
Код ЄДРПОУ42644753
Дата реєстрації23.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БАЛТІК СЕРВІС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БАЛТІК СЕРВІС, ТОВ» присвоєно код 42644753.

Керівником підприємства «БАЛТІК СЕРВІС, ТОВ» є Вальщиков Олег Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БАЛТІК СЕРВІС, ТОВ» — 38750, Полтавська обл., Полтавський район, село Щербані, вул. ГЕННАДІЯ БІЛІЧЕНКА, будинок 27, кімната 364.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БАЛТІК СЕРВІС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах