ОРДЕН ДРЕВНІХ БОГІВ, ГО

Контакти

Юридична адреса
01133, м.Київ, Печерський район, вул. МЕЧНІКОВА, будинок 4/1, офіс 18-Б
Телефони
Керівник
Рудик Андрій Євгенович
Код ЄДРПОУ42645322
Дата реєстрації23.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОРДЕН ДРЕВНІХ БОГІВ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОРДЕН ДРЕВНІХ БОГІВ, ГО» присвоєно код 42645322.

Керівником підприємства «ОРДЕН ДРЕВНІХ БОГІВ, ГО» є Рудик Андрій Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОРДЕН ДРЕВНІХ БОГІВ, ГО» — 01133, м.Київ, Печерський район, вул. МЕЧНІКОВА, будинок 4/1, офіс 18-Б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОРДЕН ДРЕВНІХ БОГІВ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах