ЮМІС АГРО ТРЕЙД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
39600, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Театральна, 34, к. 39
Телефони
Керівник
Новосел Вадим Іванович
Код ЄДРПОУ42646991
Дата реєстрації26.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЮМІС АГРО ТРЕЙД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮМІС АГРО ТРЕЙД, ТОВ» присвоєно код 42646991.

Керівником підприємства «ЮМІС АГРО ТРЕЙД, ТОВ» є Новосел Вадим Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮМІС АГРО ТРЕЙД, ТОВ» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Театральна, 34, к. 39.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮМІС АГРО ТРЕЙД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах