ДАРНИЦЬКІ ІНІЦІАТИВИ МІРОШНИЧЕНКА, ГО

Контакти

Юридична адреса
02140, м. Київ, просп. Григоренка, 39б, оф. 88
Телефони
Керівник
Коломієць Юрій Олександрович
Код ЄДРПОУ42647398
Дата реєстрації26.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДАРНИЦЬКІ ІНІЦІАТИВИ МІРОШНИЧЕНКА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДАРНИЦЬКІ ІНІЦІАТИВИ МІРОШНИЧЕНКА, ГО» присвоєно код 42647398.

Керівником підприємства «ДАРНИЦЬКІ ІНІЦІАТИВИ МІРОШНИЧЕНКА, ГО» є Коломієць Юрій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДАРНИЦЬКІ ІНІЦІАТИВИ МІРОШНИЧЕНКА, ГО» — м. Київ, просп. Григоренка, 39б, оф. 88.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДАРНИЦЬКІ ІНІЦІАТИВИ МІРОШНИЧЕНКА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах