ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "КОЛОСОК 2018"

Контакти

Юридична адреса
63202, Харківська обл., Нововодолазький район, селище міського типу Нова Водолага, вул. ПОГРІБНЯКА ЯКИМА, будинок 107
Керівник
Дрощенко Микола Григорович
Код ЄДРПОУ42647879
Дата реєстрації26.11.2018
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете свою компанію в ТОП Google?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”КОЛОСОК 2018”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "КОЛОСОК 2018"» присвоєно код 42647879.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "КОЛОСОК 2018"» є Дрощенко Микола Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "КОЛОСОК 2018"» — 63202, Харківська обл., Нововодолазький район, селище міського типу Нова Водолага, вул. ПОГРІБНЯКА ЯКИМА, будинок 107.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ”КОЛОСОК 2018”»
Поділіться інформацією в соцмережах