СПІЛКА ЗАЛІЗНИЧНИКІВ УКРАЇНИ, ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА

Контакти

Юридична адреса
03049, м. Київ, Уманська, 5, оф. 108
Телефони
Керівник
Довгошея Руслана Володимирівна
Код ЄДРПОУ42891869
Дата реєстрації18.03.2019
Дата оновлення14.03.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СПІЛКА ЗАЛІЗНИЧНИКІВ УКРАЇНИ, ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПІЛКА ЗАЛІЗНИЧНИКІВ УКРАЇНИ, ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА» присвоєно код 42891869.

Керівником підприємства «СПІЛКА ЗАЛІЗНИЧНИКІВ УКРАЇНИ, ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА» є Довгошея Руслана Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПІЛКА ЗАЛІЗНИЧНИКІВ УКРАЇНИ, ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА» — м. Київ, Уманська, 5, оф. 108.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СПІЛКА ЗАЛІЗНИЧНИКІВ УКРАЇНИ, ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах