РОВЕСНИК, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
07434, Київська обл., Броварський р-н, с. Шевченкове, вул. Польова, 7
Керівник
Петренко Ігор Петрович
Код ЄДРПОУ42892795
Дата реєстрації18.03.2019
Дата оновлення14.03.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «РОВЕСНИК, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РОВЕСНИК, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 42892795.

Керівником підприємства «РОВЕСНИК, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Петренко Ігор Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РОВЕСНИК, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — Київська обл., Броварський р-н, с. Шевченкове, вул. Польова, 7.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «РОВЕСНИК, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах