ГО ”ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ”ТЕМП” С. ГЛІБОВИЧІ”

Контакти

Юридична адреса
81226, Львівська обл., Львівський р-н, с. Глібовичі
Керівник
Щербатий Володимир Андрійович
Код ЄДРПОУ42893813
Дата реєстрації19.03.2019
Дата оновлення14.03.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ГО ”ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ”ТЕМП” С. ГЛІБОВИЧІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГО ”ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ”ТЕМП” С. ГЛІБОВИЧІ”» присвоєно код 42893813.

Керівником підприємства «ГО ”ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ”ТЕМП” С. ГЛІБОВИЧІ”» є Щербатий Володимир Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГО ”ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ”ТЕМП” С. ГЛІБОВИЧІ”» — Львівська обл., Львівський р-н, с. Глібовичі.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ГО ”ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ”ТЕМП” С. ГЛІБОВИЧІ”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах