ХАДЖИБЕЙ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПОРТИВНИЙ КЛУБ

Контакти

Юридична адреса
67663, Одеська обл., Біляївський р-н, с. Усатове, пров. Урядовий, 67
Керівник
Есауленко Геннадій Вікторович
Код ЄДРПОУ42897987
Дата реєстрації20.03.2019
Дата оновлення14.03.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ХАДЖИБЕЙ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПОРТИВНИЙ КЛУБ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАДЖИБЕЙ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПОРТИВНИЙ КЛУБ» присвоєно код 42897987.

Керівником підприємства «ХАДЖИБЕЙ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПОРТИВНИЙ КЛУБ» є Есауленко Геннадій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАДЖИБЕЙ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПОРТИВНИЙ КЛУБ» — Одеська обл., Біляївський р-н, с. Усатове, пров. Урядовий, 67.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ХАДЖИБЕЙ, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПОРТИВНИЙ КЛУБ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах