ППО ПРАЦІВНИКІВ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Кравчика, 4
Телефони
Керівник
Журба Олена Василівна
Код ЄДРПОУ42905861
Дата реєстрації25.03.2019
Дата оновлення14.03.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ППО ПРАЦІВНИКІВ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ППО ПРАЦІВНИКІВ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 42905861.

Керівником підприємства «ППО ПРАЦІВНИКІВ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Журба Олена Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ППО ПРАЦІВНИКІВ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Кравчика, 4.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ППО ПРАЦІВНИКІВ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах