ГО ”С. А. П. ”, СПІЛКА АВТОМОБІЛІСТІВ ПОЛТАВИ”

Контакти

Юридична адреса
36040, м. Полтава, вул. Кондратюка, 7, к. 29
Керівник
Мохов Роман Сергійович
Код ЄДРПОУ42907497
Дата реєстрації25.03.2019
Дата оновлення14.03.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ГО ”С. А. П. ”, СПІЛКА АВТОМОБІЛІСТІВ ПОЛТАВИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГО ”С. А. П. ”, СПІЛКА АВТОМОБІЛІСТІВ ПОЛТАВИ”» присвоєно код 42907497.

Керівником підприємства «ГО ”С. А. П. ”, СПІЛКА АВТОМОБІЛІСТІВ ПОЛТАВИ”» є Мохов Роман Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГО ”С. А. П. ”, СПІЛКА АВТОМОБІЛІСТІВ ПОЛТАВИ”» — м. Полтава, вул. Кондратюка, 7, к. 29.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ГО ”С. А. П. ”, СПІЛКА АВТОМОБІЛІСТІВ ПОЛТАВИ”» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах