ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ НА ТЕРЕТОРІЇ БОВТИСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
27335, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Бовтишка, вул. Дружби, 9
Телефони
Керівник
Заярнюк Світлана Михайлівна
Код ЄДРПОУ42908197
Дата реєстрації26.03.2019
Дата оновлення14.03.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ НА ТЕРЕТОРІЇ БОВТИСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ НА ТЕРЕТОРІЇ БОВТИСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 42908197.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ НА ТЕРЕТОРІЇ БОВТИСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» є Заярнюк Світлана Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ НА ТЕРЕТОРІЇ БОВТИСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» — Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Бовтишка, вул. Дружби, 9.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в стані припинення.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ НА ТЕРЕТОРІЇ БОВТИСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах