СВІТОВА ФЕДЕРАЦІЯ ТОВАРИСТВ ВИЛІКУВАННЯ, ГРОМАДСЬКА СПІЛКА

Контакти

Юридична адреса
79044, м. Львів, вул. Сахарова, 44, оф. 65
Керівник
Палінська Вікторія Ігорівна
Код ЄДРПОУ42908569
Дата реєстрації26.03.2019
Дата оновлення14.03.2024

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «СВІТОВА ФЕДЕРАЦІЯ ТОВАРИСТВ ВИЛІКУВАННЯ, ГРОМАДСЬКА СПІЛКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВІТОВА ФЕДЕРАЦІЯ ТОВАРИСТВ ВИЛІКУВАННЯ, ГРОМАДСЬКА СПІЛКА» присвоєно код 42908569.

Керівником підприємства «СВІТОВА ФЕДЕРАЦІЯ ТОВАРИСТВ ВИЛІКУВАННЯ, ГРОМАДСЬКА СПІЛКА» є Палінська Вікторія Ігорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВІТОВА ФЕДЕРАЦІЯ ТОВАРИСТВ ВИЛІКУВАННЯ, ГРОМАДСЬКА СПІЛКА» — м. Львів, вул. Сахарова, 44, оф. 65.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «СВІТОВА ФЕДЕРАЦІЯ ТОВАРИСТВ ВИЛІКУВАННЯ, ГРОМАДСЬКА СПІЛКА» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах